11596.
407. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
4 000 Ft
10,81 EUR, 11,76 USD
Mária a kisdeddel, plasztikus faragott fali fa kép, kézzel festett, jelzett, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje, apró kopásnyomokkal, 56x33,5 cm