Irsai István (1896-1968): Modiano cigaretta reklám kisplakát, ofszet,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Plakat~2500003/Irsai-Istvan-1896-1968-Modiano-cigaretta-reklam-kisplakat-ofszet-papir-jelzett-a-plakaton~II2514811
2514811
14327
407
Posters
Leírás: Irsai István (1896-1968): Modiano cigaretta reklám kisplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, 20x15 cm. Üvegezett keretben.
: karap_norbert