Plakát

Tételek száma: 68

1931 Nova Thököly úti sporttelepen rendezett Turul FC - Megyer FC bajnoki mérkőzés plakátja, hajtott, 47×31 cm
14326.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Irsai István (1896-1968): Modiano cigaretta reklám kisplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, 20x15 cm. Üvegezett keretben.
14327.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Irsai István (1896-1968): Lampart önfűtőkád reklám kisplakát, ofszet, papírr. Jobb felső sarkában sérült. 22x16 cm. Fa keretben.
14328.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Anna Margit. Kunstbetrieb, Dachau, 1989. Kiállítási plakát. Ofszet, papír. Üvegezett fa keretben. Lap szélén kissé foltos. 60×40 cm.
14329.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Madách: Az ember tragédiája (Die Tragödie des Menschen), 1934, Burgtheater, Bécs (Wien). Színházi plakát, papír. Lap alján és tetején kissé sérült. 46x63 cm.
14330.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Öreg ember, nem vén ember. Plakát, papír, Márton 1926 jelzéssel a plakát alatt nyomtatva, feltehetően Márton Lajos (1891-1953) grafikája. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 60×40 cm
14331.

Öreg ember, nem vén ember. Plakát, papír, "Márton" 1926 jelzéssel a plakát alatt nyomtatva, feltehetően Márton Lajos (1891-1953) grafikája. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 60×40 cm

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
cca 1950 Remix híradó 12, reklám vagy plakát terv. Tempera, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán ragasztás nyomaival, máskülönben jó állapotban, 28×20 cm
14332.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1935 Bp. VIII. József körút, Marnitz tangóharmonika, reklámplakát, szép állapotban, 23,5×16,5 cm
14333.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17
Isten hozta, őrnagy úr! Örkény István regényéből, rendező: Fábri Zoltán. Többek közt Latinovits Zoltán, Sinkovits Imre, Venczel Vera szereplésével. Plakát, papír, ofszet, jelzés nélkül (ismeretlen grafikus), Egyetemi Nyomda mélynyomása. Lap bal felső részén kisebb hiánnyal és gyűrődésekkel, lapszéli kisebb szakadásokkal, hajtásnyomokkal, feltekerve, 82x56 cm
14334.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Schmal Károly (1942-): Jelenidő, 1971. Rendezte: Bacsó Péter. Filmplakát, papír, jelzett a plakáton. Offsetnyomda, Magyar Hirdető. Lap alján szakadással, lap jobb alsó sarkában kisebb hiánnyal, feltekerve, 58x81 cm
14335.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1960-1980 Tűzcsapokhoz és a vészlétrához plakát, szép állapotban, 66×45 cm
14336.

cca 1960-1980 "Tűzcsapokhoz és a vészlétrához" plakát, szép állapotban, 66×45 cm

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1960-1980 Vízzel oltani tilos plakát, szép állapotban, 66×45 cm
14337.

cca 1960-1980 "Vízzel oltani tilos" plakát, szép állapotban, 66×45 cm

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft