Madách: Az ember tragédiája (Die Tragödie des Menschen), 1934, Burgtheater, Bécs (Wien). Színházi plakát, papír. Lap alján és tetején kissé sérült. 46x63 cm.
Öreg ember, nem vén ember. Plakát, papír, "Márton" 1926 jelzéssel a plakát alatt nyomtatva, feltehetően Márton Lajos (1891-1953) grafikája. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 60×40 cm
Isten hozta, őrnagy úr! Örkény István regényéből, rendező: Fábri Zoltán. Többek közt Latinovits Zoltán, Sinkovits Imre, Venczel Vera szereplésével. Plakát, papír, ofszet, jelzés nélkül (ismeretlen grafikus), Egyetemi Nyomda mélynyomása. Lap bal felső részén kisebb hiánnyal és gyűrődésekkel, lapszéli kisebb szakadásokkal, hajtásnyomokkal, feltekerve, 82x56 cm
Schmal Károly (1942-): Jelenidő, 1971. Rendezte: Bacsó Péter. Filmplakát, papír, jelzett a plakáton. Offsetnyomda, Magyar Hirdető. Lap alján szakadással, lap jobb alsó sarkában kisebb hiánnyal, feltekerve, 58x81 cm