Neorokókó falióra, mechanikus szerkezettel, öntött tűziaranyozott bron... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Orak~10/Neorokoko-faliora-mechanikus-szerkezettel-ontott-tuziaranyozott-bronz-oratest-kopott-serC3~II2517501
2517501
11685
407
Watches
Leírás: Neorokókó falióra, mechanikus szerkezettel, öntött tűziaranyozott bronz óratest, kopott sérült, működik. Kulccsal. 29x21cm
: karap_norbert