1938 Légoltalmi tanfolyam, 1938. január - február, gépelt szöveg, egy lapon kis szakadásokkal, 1-40+ 60-77+1,3-22 p. + 5 sztl. lev. +48,51-53,55-59.,68-70 p. 4 sztl.
cca 1944 M. Kir. Kassai VIII. Honvéd Hadtest Légoltalmi Parancsnokságának jegyzőkönyve, Nyíregyházán, Nyíregyháza város részére, kissé szakadozott, 5 sztl. lev. valamint Kőszeg Szab. Kir. M. Város Légoltalmi Csoportjáan segédlete a honi légi figyelő és jelentő szolgálat ellátására, sérült, 7 p.
1942 Magyar Katonaújság V. évf. 2-19,20-24.,26-51 sz.
1942. jan. 2. - 1942. 51. sz. Változó állapotban, az utolsó számot leszámítva mellékletek nélkül, foltos lapokkal, kisebb-nagyobb szakadásokkal, három számon hiánnyal, sérüléssel.
cca 1942 M. kir. törzstiszti tanfolyam különféle anyagai, nyomtatványok, gépelt anyagok, benne egy két térképpel: V. csoport anyagai: Hds. kötelékben hadászati felderítés, gyorsanmozgó erők halogató harcai és színlelt harcai általában, ...stb., valamint téli tiszti továbbképzés 1935. Változó állapotban. Érdekes, átnézendő anyag.
cca 1934 "Emlékül a haza szolgálatára", Horthy Miklós kormányzó arcképével, angyalos-koronás nemzeti kis-, Erdély-, és hármashalmos-kettős keresztes magyar címerrel, valamint a Szabadság-téri Trianon-szoborcsoport (Nyugat-,Észak-,Dél-,Kelet-) alakjaival díszített nagyalakú obsit, Bp., Kincs Emil-ny., kissé sérültüvegezett fa keretben., a hátoldalán: "Silberer és Fornét" címkével, 56,5x41 cm, keret: 64x48 cm