Temesi Győző: Győzni! Az új magyar fiú regénye. Bp., 1929, Franklin, 147 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, laza kötéssel, magánkönyvtári bélyegzéssel.
vitéz Faragó Ede: Tarlótűz, tábortűz. Azbej Imre rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyvei. IV. évf. 4. sz. Bp., én., Magyar Könyvbarátok. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
1933 Cserkészfokos, "Hungária", "Jamboree 1933" feliratokkal, a fokos egyik oldalán "cserkészliliommal" , a másik oldalán csikós lovon, mögötte gémeskúttal díszítve, réz, jelzés nélkül, kopott, 12x7 cm, pálca pótolt h: 84 cm
Jamboree album, Budapest-Gödöllő 1933. Szerk.: Radványi Kálmán. Bp., 1933, IV. Világjamboree Táborparancsnokság. Számos érdekes képpel, illusztrációval, fotóval, írással. Kiadói egészvászon kötésben, kissé laza kötéssel, hiányzó szennylapokkal, tulajdonosi bélyegzőkkel, címlapon és egy másik lapon szakadással.