Wild-Queisner: Die Kunst des Schiessens mit der Büchse. Mit 40 Textabbildungen. Berlin, 1903. Parey. Festett egészvászon kötésben, ajándékozási bejegyzéssel Kopott.
Wild-Queisner: Die Kunst des Schiessens mit der Schrottlinke. Mit 35 Textabbildungen. Berlin, 1900. Parey. Festett egészvászon kötésben, ajándékozási bejegyzéssel Kopott.
Magyar erdészeti oklevéltár. II. köt.: 1743-1807. Szerk. és történeti bevezetéssel ellátta: Tagányi Károly. Magyarország ezredéves fennállásának emlékére kiadja az Országos Erdészeti Egyesület. Bp., 1896., "Pátria"-ny.,XIX+3+900 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.