Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 15

Weidmanns Errinerungen von Erzherzog Joseph. Wien, 1915. St Hubertus. 176p. Kissé laza, aranyozott egészvászon kötésben
17121.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Éhik Gyula: Prémek és prémes állatok. Szent István Könyvek 94. Bp., 1931, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben.
17122.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Wild-Queisner: Die Kunst des Schiessens mit der Büchse. Mit 40 Textabbildungen. Berlin, 1903. Parey. Festett egészvászon kötésben, ajándékozási bejegyzéssel Kopott.
17123.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Wild-Queisner: Die Kunst des Schiessens mit der Schrottlinke. Mit 35 Textabbildungen. Berlin, 1900. Parey. Festett egészvászon kötésben, ajándékozási bejegyzéssel Kopott.
17124.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gerding, L: Der Schweitzhund. Neudamm, 1904. Neumann. Kiadói, festett vászonkötésben, kopott.
17125.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Soltész Béla: Pagony a Börzsöny szélén. (Vadásznapló.) Bp., 1985., Sportpropaganda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
17126.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Széchényi Zsigmond: Elefántország. Afrikai vadásznaplójegyzetek. (1932-1933,1933-1934.)  Bp.,(1934), Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.),260+12 p.+1 térkép. Lapszámozáson belül 45 egészoldalas táblával, rajtuk fekete-fehér fotókkal. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elülső borítón kézi átfestéssel, laza kötéssel.
17127.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
41
Keresztesi Béla: Magyar erdők. Bp., 1971. Akadémiai. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
17128.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
20
17129.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
17130.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
17131.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17132.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft