15061.
407. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
800 Ft
Öveges Kálmán: A mi hazánk. I. rész. A Magyar Királyság földrajza a magyar nép számára. Bp., 1910., Szent István-Társulat. Papírkötés, a borító, sérült, hiányos, és leszakadt, szétvált kötéssel, rossz állapotban.