1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Szemelvények Thukydidesből. Ford.: Szilasi Móricz. Bp., 1908., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XII+253 p.+2 (kétoldalas térképek, az egyik színes) t. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, benne számos aláhúzással, lapszéli jegyzetekkel.