Pázmány Péter remekei. Bevezette és sajtó alá rendezte: Sik Sándor. Magyar Századok. Bp.,[1944.], Ardói. 1 t.+351 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, kissé foltos felső lapélekkel.