17162.
407. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
1 600 Ft
Nietzsche Frigyes: Túl az erkölcs világán. (Jeneseits von Gut und Böse.) Henri Lichtenberger bevezetésével. Ford.: Vályi Bódog. Bp., 1907., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza, sérült kötéssel, ceruzás bejelölésekkel.