15603.
407. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 200 Ft
11
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., 1941, Stádium. 179 p. Első kiadás. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Könyvkötői, aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.