https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Mesekonyvek-ifjusagi-irodalom~2000020/Hevesi-Lajos-Jelky-Andras-bajai-fiu-rendkivuli-kalandjai-otodfel-vilagreszben-Fay-Dezso~II2520428
2520428
17295
407
Books: Tales
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
LeÃrás:
Hevesi Lajos: Jelky András bajai fiú rendkÃvüli kalandjai ötödfél világrészben. Fáy DezsÅ‘ rajzaival. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borÃtóval, az elülsÅ‘ szennylap hiányzik.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor
ÉlÅ‘ közvetÃtés