17293.
407. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
800 Ft
Fülei Sz. Lajos: Otthon. Olvasmányok a serdülő ifjak számára. A szerző által dedikált. Bp.,én.,Krammer Lipót-ny., 124+2 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval.