16797.
407. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 800 Ft
4,86 EUR, 5,29 USD
Fehér Géza: Török miniatúrák. A magyarországi hódoltság koráról. Bp., 1975, Magyar Helikon-Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. + Magyarországi miniatúrák. Szerk.: Dr. Veres Gáborné. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap. Második kiadás. Egészoldalas, színes illusztrációkkal, ötnyelvű bevezetővel. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kissé kopott kiadói karton dísztokban.