16772.
407. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Cs. Tompos Erzsébet-Zádor Mihály-Sódor Alajos: Az építészet története. Középkor. Bp., 1975, Tankönyvkiadó. Második kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, névbejegyzéssel, ex libris-szel.