Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 252

Techniques of the worlds great painters. szerk: Waldemar Januszczak London, 1987. New Burlington. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
16694.

Techniques of the world's great painters. szerk: Waldemar Januszczak London, 1987. New Burlington. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
H. Kolba Judit: Egyházak kincsei Magyarországon. Hapák József fotóival. Bp., 2008, Kossuth. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16695.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Haranghy Jenő: A rajzolás iskolája. Kezdettől a művészetig. Bp., [1943], Győző Andor, 248 p. Második, bővített kiadás. Képekkel illusztrált. Kiadói haránt-alakú egszvászonkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, az eredeti foltos elülső borítót az átkötéskor az elülső borítóra kasírozták, a címlapon és két másik lapon firkával, az utolsó előtti lap foltos, az utolsó lap sérült, javított.
16696.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Kárai Petra, Veszprémi Nóra (szerk.): München / Magyarul - Magyar művészek Münchenben 1850-1914. Bp., 2009, Magyar Nemzeti Galéria. 337 p. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Szinyei Merse Pál, Ferenczy Károly, Hollósy Simon, Vaszary János, László Fülöp, Benczúr Gyula, Csók István, Frank Frigyes műveivel illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
16697.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Gellér Katalin, Keserű Katalin: A Gödöllői Művésztelep. Bp., 1987, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Kőrösfői-Kriesch Aladár, Nagy Sándor, Remsey Jenő műveivel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
16698.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Várnai Vera: Festői Budapest - grafikák és festmények a reformkortól napjainkig. Bp., 2004, Corvina. Nagyon gazdag képanyaggal, többe közt Csernus Tibor, Mácsai István, Ország Lili, Rippl-Rónai József, Mednyánszky László, Szobotka Imre, Kádár Béla, Faragó Géza, Berkes Antal műveivel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16699.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szervátiusz Klára (szerk.): Szervátiusz Tibor. Bp., 2009, Mikes Kiadó-Szervátiusz Alapítvány. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16700.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gellér Katalin, Keserű Katalin: A Gödöllői Művésztelep. Bp., 1987, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Kőrösfői-Kriesch Aladár, Nagy Sándor, Remsey Jenő műveivel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, vetemedett borítóval és könyvtesttel.
16701.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Nagy Ildikó (szerk.): Jakovits József emlékkiállítása. Ernst Múzeum. Bp., 1996, Műcsarnok. 215p. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
16702.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Alistair Duncan, Georges de Bartha: Jugendstil und Art Déco Bucheinbände. 1880-1940. München, 1989, Wilhelm Heyne Verlag, 200 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban.
16703.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Politikai Plakátok 1945-1948. Szerk.: Szintay Jánosné, Fegyó János. Bp., 1970, Kossuth Könyvkiadó, 14+2 p.+13 t. (hiányos). Kiadói sérült, illusztrált karton mappában, intézményi bélyegzőkkel.
16704.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Zichy Mihály, a rajzoló fejedelem. A szentpétervári Ermitázs és a Magyar Nemzeti Galéria közös kiállításának katalógusa. Szerk.: Róka Enikő. Bp., 2007., Magyar Nemzeti Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben
16705.

Zichy Mihály, a "rajzoló fejedelem". A szentpétervári Ermitázs és a Magyar Nemzeti Galéria közös kiállításának katalógusa. Szerk.: Róka Enikő. Bp., 2007., Magyar Nemzeti Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft