1 800 Ft
4,86 EUR, 5,29 USD
József Attila válogatott versei. Barabás Tibor, Keszi Imre, Németh Andor válogatásában. Bp., é.n., Cserépfalvi (Forrás-ny.), 94+2 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.