Párizs, a Szajna partja. Litográfia. üvegezett, kissé sérült keretben.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~4/Parizs-a-Szajna-partja-Litografia-uvegezett-kisse-serult-keretben-cca-1880-26x18-cm~II2517980
2517980
10734
407
Engravings
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Párizs, a Szajna partja. Litográfia. üvegezett, kissé sérült keretben. cca 1880 26x18 cm
: karap_norbert