Metszetek

Tételek száma: 79

1823 Ürményi Ürményi József (1741-1825) státus miniszter, metszet, 25,5×17,5 cm
10717.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
20
1823 I. Ferenc (1768-1835) császár, metszet, 25,5×17,5 cm
10718.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10
1823 Habsburg-Estei Ferdinánd Károly(1821-1849) főherceg, metszet, 25,5×17,5 cm
10719.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15
1823 Ürményi Ürményi József (1741-1825) főispán, országbíró, metszet, 25,5×17,5 cm
10720.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15
cca 1890-1900 Zichy Mihály (1827-1906): 6 db erotikus illusztráció. Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Paszpartuban, védőfóliában. Különböző méretben, kb. 13,5x18,5 és 15x17 cm között.
10721.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Vurm József nagyváradi püspök litografált portréja. lapméret: 36x56 cm
10722.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
11
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883)-J.M. Kolb: Balán Sz.Domokosnál, Pest, Lauffer és Stolp, (Darmstadt, G. G. Lange-ny.), színezett acélmetszet, paszpartuban, foltos, 14×19 cm Üvegezett keretben
10723.

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1800 Karakterológia férfiak, nők. 2 litografált tábla üveg mögött. 22x18 cm
10724.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1870 5 db litográfia: Böhmisches Scweiz. Franz Jonnas. 38x29 cm
10725.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1700 Ernesto Ricardo Conte di Staremberg, Ernst Rüdiger von Starhemberg (1638-1701) tábornok, az 1683-as török ostrom idején Bécs parancsnokának mellképe. Rézmetszet, papír. Jelzett a rézmetszeten (Jac. Picini f.). Üvegezett fa keretben. 18,5x13,5 cm / Portrait of Ernst Rüdiger von Starhemberg (1638-1701), military governor of Vienna, the citys defender during the Battle of Vienna in 1683. Engraving on paper, signed ((Jac. Picini f.). Framed. 18,5x13,5 cm
10726.

cca 1700 Ernesto Ricardo Conte di Staremberg, Ernst Rüdiger von Starhemberg (1638-1701) tábornok, az 1683-as török ostrom idején Bécs parancsnokának mellképe. Rézmetszet, papír. Jelzett a rézmetszeten (Jac. Picini f.). Üvegezett fa keretben. 18,5x13,5 cm / Portrait of Ernst Rüdiger von Starhemberg (1638-1701), military governor of Vienna, the city's defender during the Battle of Vienna in 1683. Engraving on paper, signed ((Jac. Picini f.). Framed. 18,5x13,5 cm

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
XIX. sz. francia metszet, kézzel színezett, üvegezett fa keretben, 2x9x6 cm
10727.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
10728.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft