Metszetek

Tételek száma: 79

II. Frigyes (1712-1786) porosz király portréja (Friedrich II., König von Preußen), 1830-1850 körül. Acélmetszet, papír. Jelzés nélkül. W. Creuzbauer, Carlsruhe kiadása. Üvegezett fa keretben. Ca. 15×12 cm / Portrait of Frederick II, KIng of Prussia. Steel Engraving on paper, framed.
10753.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Ismeretlen személy portréja. Rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben. 33×21 cm
10754.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
11
Robert Nanteuil (1623-1678): Ludovicus Hesselin (1597-1662) politikus portréja, 1660. Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben. Lap tetején apró folttal. 33×25,5 cm
10755.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17
10756.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
cca 1890-1900 Zichy Mihály (1827-1906), össz. 5 db mű: A szirén éneke I., II, III.; A bor hatása; A rombolás geniusának győzelme. Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Bécs, H. O. Miethke kiadása. Hártyapapírral védve. Különböző méretben.
10757.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
cca 1885 Vajdahunyad - Vajda Hunyad. Akvarellel színezett acélmetszet. Jelzés nélkül. Foltos. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. / Hunedoara in Transylvania, coloured steel-engraving, unsigned, spotty, framed. 19x25 cm
10758.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16
cca 1880 Capitolium, Washington (Am Gartenportal des Kapitols zu Washington nach dem Sitzungsschluss des Kongresses), előtte mozdony és lóvasút. Színezett fametszet, papír, jelzésv nélkül, üvegezett fa keretben, 22x31,5 cm
10759.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft