Záhonyi Géza (1889-?): Olvasó hölgy. Pasztell, papír. üvegezett keretb... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Zahonyi-Geza-1889-Olvaso-holgy-Pasztell-papir-uvegezett-keretben-jelzett-35x25cm~II2517278
2517278
10326
407
Leírás: Záhonyi Géza (1889-?): Olvasó hölgy. Pasztell, papír. üvegezett keretben, jelzett. 35x25cm
: pelikán_kristóf