Részeges román porcelán figura, kézzel festett biszkvit, jelzett, kis... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/406/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Reszeges-roman-porcelan-figura-kezzel-festett-biszkvit-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-19-5-c~II2511005
2511005
11402
406
3400
Kikiáltási ár:
3 400 Ft 9,19 EUR , 10,00 USD
Leírás: Részeges román porcelán figura, kézzel festett biszkvit, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19,5 cm
: tm