Óherendi áttört kosár, virágokkal díszített, két füllel, kézzel festet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/406/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Oherendi-attort-kosar-viragokkal-diszitett-ket-fullel-kezzel-festett-jelzett-kopott-~II2505917
2505917
11173
406
38000
Kikiáltási ár:
38 000 Ft 102,70 EUR , 111,76 USD
Leírás: Óherendi áttört kosár, virágokkal díszített, két füllel, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 25 cm
: karap_norbert