Herendi Hecsedli mintás lámpa, Kézzel festett, méhsejtes áttört duplaf... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/406/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-Hecsedli-mintas-lampa-Kezzel-festett-mehsejtes-attort-duplafalu-porcelan-jelzett-~II2472873
2472873
11202
406
44000
Kikiáltási ár:
44 000 Ft 118,92 EUR , 129,41 USD
Leírás: Herendi Hecsedli mintás lámpa, Kézzel festett, méhsejtes áttört duplafalú porcelán, jelzett, hibátlan, Erősen sérült ernyővel. 64 cm
: nagy_andras