2 db Hollóházi tálka, Forma 1 és Hungarocamion Truck GP'78 felirattal,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/406/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/2-db-Hollohazi-talka-Forma-1-es-Hungarocamion-Truck-GP78-felirattal-kopott-jelzett-d8cm~II2507482
2507482
11276
406
Leírás: 2 db Hollóházi tálka, Forma 1 és Hungarocamion Truck GP'78 felirattal, kopott, jelzett d:8cm
: karap_norbert