1 db Meisseni porcelán salátás tálka. Máz alatti kék festés, sérült, j... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/406/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/1-db-Meisseni-porcelan-salatas-talka-Maz-alatti-kek-festes-serult-jelzett-Kardos-Meisse~II2491192
2491192
11393
406
Leírás: 1 db Meisseni porcelán salátás tálka. Máz alatti kék festés, sérült, jelzett: Kardos Meissen. d:13,5cm
: karap_norbert