1907. "Magyar Úszó Szövetség Kerületi Bajnoki Érme - M.U.SZ. 1907." je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/406/kategoriak~Numizmatika/Sportdijak-es-sport-emlekermek~2000010/1907-Magyar-Uszo-Szovetseg-Keruleti-Bajnoki-Erme-MUSZ-1907-jelzett-Ag-uszosport-eml~II2512283
2512283
30531
406
6500
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Leírás: 1907. "Magyar Úszó Szövetség Kerületi Bajnoki Érme - M.U.SZ. 1907." jelzett Ag úszósport emlékérem, füllel (26,33g/0.835/36mm) T:1-,2
: sza