Garajszki József (1934- ): Kiűzetés. Bőrplasztika, jelzett. Hátoldalán... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/406/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Szobrok-kisplasztikak-plakettek~500009/Garajszki-Jozsef-1934-Kiuzetes-Borplasztika-jelzett-Hatoldalan-Vizualart-Alkotokozo~II2511512
2511512
11599
406
Sculptures, statuettes, plaques
Leírás: Garajszki József (1934- ): Kiűzetés. Bőrplasztika, jelzett. Hátoldalán Vizualart Alkotóközösség címkéjén feliratozott. Fa keretben. 50x38 cm
: pelikán_kristóf