cca 1910 Mela Koehler jelzett grafikával díszített bonbonos papír dobo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/406/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Reklam~500022/cca-1910-Mela-Koehler-jelzett-grafikaval-diszitett-bonbonos-papir-doboz-Serult-Bonbon-box-w~II2511602
2511602
13208
406
Advertisement
Leírás: cca 1910 Mela Koehler jelzett grafikával díszített bonbonos papír doboz. Sérült / Bonbon box with Mela Koehler graphics, paper with damage 22x16x4 cm
: nagy_andras