Tükör. Dekoratív, historizáló, sérült keretben. Néhány apró folttal. 3... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/406/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500008/Tukor-Dekorativ-historizalo-serult-keretben-Nehany-apro-folttal-39C39731-5-cm~II2512399
2512399
11568
406
Antique
Leírás: Tükör. Dekoratív, historizáló, sérült keretben. Néhány apró folttal. 39×31,5 cm
: pelikán_kristóf