Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/406/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000004/Baktay-Ervin-Haromszektol-a-Himalajaig-Korosi-Csoma-Sandor-eletutja-Halalanak-szazad~II2513282
2513282
15054
406
Books: Travelling, Local History
Leírás: Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Halálának századik évfordulójára írta - -. Bp., 1942. Vörösváry. Fekete-fehér képekkel. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kopott borítóval, laza kötéssel.
: karap_norbert