https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 185

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Kós Károly: Erdély. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás III. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh, 88 p.+60 t. Kós Károly egészoldalas, eredeti linómetszeteivel. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.
15024.

Kós Károly: Erdély. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás III. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh, 88 p.+60 t. Kós Károly egészoldalas, eredeti linómetszeteivel. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1927 Szőnyi Ottó: Pécs. Utmutató a városban és környéken. Pécs, é.n., Danubia, IV+136 p.+ 9 (fekete-fehér képtáblák) +1 (kihajtható alaprajz) + 2 (kihajtható térképek, közte Pécs térképe: 20x28 cm.) Második kiadás. Kiadói papírkötés. + 1934 Pécs. Szabad királyi város térképe, 1:20.000, utcajegyzékkel. Összeáll.: Erb Imre. Pécs, 1934, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt., kissé szakadt borítóval, 42 p. 20,5x33 cm
15025.

cca 1927 Szőnyi Ottó: Pécs. Utmutató a városban és környéken. Pécs, é.n., Danubia, IV+136 p.+ 9 (fekete-fehér képtáblák) +1 (kihajtható alaprajz) + 2 (kihajtható térképek, közte Pécs térképe: 20x28 cm.) Második kiadás. Kiadói papírkötés. + 1934 Pécs. Szabad királyi város térképe, 1:20.000, utcajegyzékkel. Összeáll.: Erb Imre. Pécs, 1934, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt., kissé szakadt borítóval, 42 p. 20,5x33 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Galla György: A legrégibb pesti vendéglő. / Die alteste Gaststatte von Pest. Bp., 1987, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat, 69 p. Kiadói fűzött kartonált papírkötés, magyar és német nyelven.
15026.

Galla György: A legrégibb pesti vendéglő. / Die alteste Gaststatte von Pest. Bp., 1987, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat, 69 p. Kiadói fűzött kartonált papírkötés, magyar és német nyelven.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Hopp Ferencz: Kirándulásom Afrika keleti partján Kamerun érintésével a Kongohoz Bp., 1901. Fritz Ármin ny. (2)+50p. (Különlenyomat) Javított gerincű, kiadói papírborítóban.
15027.

Hopp Ferencz: Kirándulásom Afrika keleti partján Kamerun érintésével a Kongohoz Bp., 1901. Fritz Ármin ny. (2)+50p. (Különlenyomat) Javított gerincű, kiadói papírborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
12
Dr. Mészáros Gyula: Szekszárd és környéke törökös díszítésű kerámia emlékei. Szekszárd, 1968, Tolna megyei Tanács V. B. Művelődési Osztálya. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban.
15028.

Dr. Mészáros Gyula: Szekszárd és környéke törökös díszítésű kerámia emlékei. Szekszárd, 1968, Tolna megyei Tanács V. B. Művelődési Osztálya. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Településtudományi közlemények 11. Szerk.: Perényi Imre. Bp., 1959, Tankönyvkiadó Vállalat. 66+2 p. + 1 t. (Utcaképek, M=1:1000, kihajtható melléklet). Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, részben szétvált fűzéssel, a lapok egy része kijár. Megjelent 650 példányban.
15029.

Településtudományi közlemények 11. Szerk.: Perényi Imre. Bp., 1959, Tankönyvkiadó Vállalat. 66+2 p. + 1 t. (Utcaképek, M=1:1000, kihajtható melléklet). Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, részben szétvált fűzéssel, a lapok egy része kijár. Megjelent 650 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Kiss Erika Mária: Fehérvár - fehér folt? Hol volt királyaink koronázó és temetkező városa. Székesfehérvár, 2006, Regia Rex Kft., 90 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15030.

Kiss Erika Mária: Fehérvár - fehér folt? Hol volt királyaink koronázó és temetkező városa. Székesfehérvár, 2006, Regia Rex Kft., 90 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
1942 Vitéz Themesy Győző (szerk.): Földrajzi zsebkönyv. Bp., 1942, Magyar Földrajzi Társaság. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15031.

1942 Vitéz Themesy Győző (szerk.): Földrajzi zsebkönyv. Bp., 1942, Magyar Földrajzi Társaság. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Pál-Antal Sándor: A marosvásárhelyi utcák, közök és terek történeti névtára. Indicatorul istoric al strazilor, pasajelor si pietelor din Targu Mures. H.n., 1997, Mentor. Magyar és román nyelven. Kiadói papírkötés, térkép nélkül.
15032.

Pál-Antal Sándor: A marosvásárhelyi utcák, közök és terek történeti névtára. Indicatorul istoric al strazilor, pasajelor si pietelor din Targu Mures. H.n., 1997, Mentor. Magyar és román nyelven. Kiadói papírkötés, térkép nélkül.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Die Donau von Passau bis zum Schwarzen Meere 1913. [Wien], Erste K. K. Priv. Donau Dampf Schiffahrts Gesellschaft (DDSG), 199 p. Német nyelven. Korabeli reklámokkal. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal. Kiadói aranyozott papírkötés, kopott borítóval, az utolsó lapon szakadással, hiányzó térkép-melléklettel.
15033.

Die Donau von Passau bis zum Schwarzen Meere 1913. [Wien], Erste K. K. Priv. Donau Dampf Schiffahrts Gesellschaft (DDSG), 199 p. Német nyelven. Korabeli reklámokkal. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal. Kiadói aranyozott papírkötés, kopott borítóval, az utolsó lapon szakadással, hiányzó térkép-melléklettel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Abonyi Árpád: Bosnyák képek. Bp., 1893., Athenaeum, 162+1 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
15034.

Abonyi Árpád: Bosnyák képek. Bp., 1893., Athenaeum, 162+1 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Görgey Gábor: Volt egyszer egy Felvidék. Bp., 1989, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés.
15035.

Görgey Gábor: Volt egyszer egy Felvidék. Bp., 1989, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám:
Itt követheti, hogy hol tartunk a teremben. A tétel oldalán tud ajánlatot tenni.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz