https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/406/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000007/A-hirszerzes-es-kemkedes-tortenete-II-kotet-Vitez-Jozsef-kir-herceg-tabornagy-bevezetC5~II2513391
2513391
15754
406
Books: History
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
LeÃrás:
A hÃrszerzés és kémkedés története II. kötet. Vitéz József kir. herceg tábornagy bevezetÅ‘s soraival. Szerk.: Pilch JenÅ‘. Bp., é.n.[1936], Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor