Könyvek: Történelem

Tételek száma: 155

Emlékkönyv Kossuth Lajos születésének 150. évfordulójára. Szerk.: I. Tóth Zoltán. 1-2. köt. Bp., 1952, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt papír védőborítóban.
15720.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15721.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Christiane Desroches-Noblecourt: Tutanhamon. Egy fáraó élete és halála. Bp., 1985, Corvina. 4. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
15722.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A nagy francia forradalom és Napóleon 3 kötete: I. köt.: A rokokó század. A forradalom előkészítői. III. köt.: A rémuralom. A guillotine kora. V. köt: Napoleon császár. Írták: Adorján Andor, Kéry Pál, Seress László és Zilahi Kiss Béla. Szerk. Borovszky Samu. Bp.,é. n. (1910 körül), Orsz. Monografia Társ. Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói, aranyozott Gottermayer féle egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képekkel, kopott, foltos borítókkal, az I. köteteben a kötet első harmadában lévő lapokon (kb. 80. oldalig) kis lyukakkal.
15723.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9
15724.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ferwagner Péter Ákos: A második világháború történelmi atlasza. Kisújszállás, 2008, Szalay. Kiadói kartonált papírkötés,
15725.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Beszélő összkiadás I-III. I.: 1981-1984 - II.: 1984-1987 - III.: 1987-1989. AB Beszélő kiadó, 1992. Egészvászon kötés, papír védőborítóval, fóliázva, új, bontatlan állapotban
15726.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Nagy Piroska (szerk.): Az eufória évei 1988-1990. Years of Euphoria 1988-1990. Bp., é.n., Kieselbach. Magyar és angol nyelven. In Hungarian and English languague. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15727.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ádám-Juhász-Kerekes: Magyarország és a második világháború. 1959, Kossuth. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
15728.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Picker, Henry Dr.: Hitlers Tischgespräche im Führerhauptquartier. 1983. Kiadói papírkötés, sérült címlap, kissé kopottas állapotban.
15729.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Die Polnischen Greueltaten an den Volksdeutschen in Polen Berlin, 1940. Propaganda. Kiadói félvászon kötésben, kissé foltos borítóval, / Half linen binding, spotted cover
15730.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15
Grünwald Béla: Az uj Magyarország. Gróf Széchényi István. Bp., 1890, Franklin-Társulat, IV+529+2 p. Első kiadás. Kiadói papírborítóval viaszpapír védőborítóval
15731.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft