Rákosi Viktor: Hős fiúk. Regényes történet a szabadságharcból. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,én., Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, laza kötéssel.
Funck-Brentano, F(rantz): Udvari világ
Fordította Dr.Puskás Lajos (Bp. 1940.) Athenaeum. 344 l. 8 t. (Az európai kultura története) Kiadói egészvászon sorozatkötésben, illusztrált, kissé sérült borítékban.
Vámos Éva: Lássák, ismerjék, a világnak minden népei... Magyarországi és magyar vonatkozású röpiratok, újságlapok [1458-1849]. Bp., 1981, Magyar Helikon. Számos illusztrációval. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban, jó állapotban.
A szerző, Vámos Éva (1950-2015) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
Okmányok és adatok a második világháború előzményeiről. I-II. kötet. I. kötet: 1937 nov. - 1938. II. kötet: Dirksen irattára 1938-1939. Bp., é.n., Révai. Félvászon-kötésben., első kötet az eredeti papír védőborítóval