17095.
406. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 800 Ft
7,57 EUR, 8,24 USD
Heinrich Schmidt: Wörterbuch der Biologie von Dr. - - . Mit Abbildungen. Leipzig, 1912., Alfred Körner, VIII+581+2 p. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli félbőr-kötés, kopott, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, volt könyvtári példány.