Tétel

Kikiáltási ár:

1 600 Ft

40

Leírás:

Lovassy Sándor: Magyarország gerinces állatai és gazdasági vonatkozásaik. Zoológusok, mezőgazdák, erdészek, kertészek, állattenyésztők, halászok, vadászok és állatkedvelők használatára. Bp., 1927, Kir. M.Természettudományi Társulat. Szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kissé foltos lapokkal, kissé kopott borítóval.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor