1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Legujabb és legteljesebb általános levelező. Önügyvéd és házititkár. Szerk.: Vajda László. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 254 p. Javított gerincű, borítójú félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított kötéssel, egy-két lap szélén kis sérüléssel, kis hiánnyal, pár lapon ceruzás jegyzettel.