1 000 Ft
Ambrus Zoltán: Giroflé és Girofla. Regény. I-II. köt. (egy kötetben). Szines Könyvek. Bp., 1901, Singer és Wolfner, 151+152 p. Kiadói szecessziós, festett Leszik-féle egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé ázott, foltos borítóval, az elülső szennylap kijár.