Zolnay Géza (1886-1965): Csendélet, 1930-as évek. Pasztell, papír. Jel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/406/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Zolnay-Geza-1886-1965-Csendelet-1930-as-evek-Pasztell-papir-Jelzett-Uvegezett-art-deco-~II2476335
2476335
10371
406
15000
Kikiáltási ár:
15 000 Ft 40,54 EUR , 44,12 USD
Leírás: Zolnay Géza (1886-1965): Csendélet, 1930-as évek. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett art deco fa keretben. 53×58,5 cm
: nagy_andras
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: