Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
70 000Ft 189,19EUR, 205,88USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Jelzés nélkül, feltehetően XVIII. sz. itáliai festő alkotása: Jézus. Olaj, vászon, hátoldalán Szépművészeti Múzeum 810/85 sz. bírálati címkéjével. 68x55 cm. Dekoratív, javított fa keretben.