Zsolnay Török János(1932-1996): Házaspár. Ökörvér mázas porcelán fajan... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Zsolnay-Torok-Janos1932-1996-Hazaspar-Okorver-mazas-porcelan-fajansz-jelzes-nelkul~II2497660
2497660
11111
405
55000
Leírás: Zsolnay Török János(1932-1996): Házaspár. Ökörvér mázas porcelán fajansz, jelzés nélkül, 1970 körül, sérült, restaurált. m: 34 cm
: nagy_andras