Mitológia jelenetes porcelán váza, jelzett, kopott, m: 20cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Mitologia-jelenetes-porcelan-vaza-jelzett-kopott-m-20cm~II2501279
2501279
11327
405
Leírás: Mitológia jelenetes porcelán váza, jelzett, kopott, m: 20cm
: pelikán_kristóf