2db Kézzel festett sárkánnyal díszített jelzett Ilmenau és Weimar porc... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/2db-Kezzel-festett-sarkannyal-diszitett-jelzett-Ilmenau-es-Weimar-porcelan-hamutal-Jelzett-~II2501206
2501206
11328
405
Leírás: 2db Kézzel festett sárkánnyal díszített jelzett Ilmenau és Weimar porcelán hamutál. Jelzett, kopott, d: 13 cm.
: karap_norbert