Meissen XVIII. századi kávéscsésze alj nélkül, kézzel festett porcelán... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Meissen-XVIII-szazadi-kavescsesze-alj-nelkul-kezzel-festett-porcelan-jelzett-hajszalrep~II2498533
2498533
11275
405
11000
Kikiáltási ár:
11 000 Ft 29,73 EUR , 32,35 USD
Leírás: Meissen XVIII. századi kávéscsésze alj nélkül, kézzel festett porcelán, jelzett, hajszálrepedéssel. 6,5 cm
: karap_norbert