Porcelán Tételek száma: 256
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2467250
11194
405
Zsolnay csupor. Fehér mázas, jelzett, kopásokkal m: 11 cm 2476041
11195
405
1976 'Magyar Éremgyűjtők Egyesülete VII. Vándorgyűlése Pécs - Mohács - 1976.aug.28-29.' II. (Jagelló) Lajos gemma szerű portréjával. Egyoldalas Zsolnay eozin mázas porcelán plakett díszdobozban d: 9 cm 2503295
11196
405
Zsolnay porcelán kislány korsóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm (tervező:Sinkó András) 2503385
11197
405
Zsolnay porcelán kacsapár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 2502670
11198
405
Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi", kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:13 cm (tervező:Sinkó András) 1930körül 2502691
11199
405
Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), hibátlan, 15,5×8,5×12 cm 2502746
11200
405
Zsolnay juhász és kutyája, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm 2497662
11201
405
Zsolnay korsós fiú. Eozinmázas porcelán fajansz, jelzett, 1930 körül, sérült, javított. m: 20 cm 2362300
11202
405
Zsolnay madár figura, jelzett,kézzel festett, kis kopással , m:18cm 2485717
11203
405
Zsolnay ülő akt. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 x 14,5 cm 2152227
11204
405
14000
Zsolnay porcelán szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm 2503319
11205
405
Hollóházi libás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft