Porcelán Tételek száma: 256
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2468151
11182
405
Zsolnay keménycserép vizes korsó. Máz alatti kék virágmintával. Jelzett. kis lepattanással. m: 21 cm 2341068
11183
405
Zsolnay virágmintás porcelán mini kaspó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 5,5 cm, d: 5,5 cm 2413348
11184
405
Zsolnay virágmintás 4 személyes teás készlet. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, apró lepattanással. 2387675
11185
405
3 db Zsolnay búzavirág és pillangó mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kettőn kopással. d: 12,5 cm, 8,5 cm;11x7 cm 2446738
11186
405
65000
Zsolnay búzavirág mintás 6 személyes mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dísztobozban, soha nem használt. 2502026
11187
405
2 db Zsolnay porcelán butykos, Máriagyűd és népies virágmintával. Részben kézzel festett, jelzett, az egyik alján kis repedéssel, m: 9,5 cm és 7,5 cm 2477373
11188
405
Zsolnay cukortartó, porcelán, kopott, jelzett, m: 10cm 2477382
11189
405
Zsolnay tejes kiöntő, jelzett, kopásokkal, mázrepedésekkel. m: 12cm 2441541
11190
405
Zsolnay virág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopottas, 10,5x10,5x6cm 2504070
11191
405
Zsolnay Komló-Nagyharkány-Polgárdi-Erdőmecske feliratos porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 2504725
11192
405
Zsolnay porcelán tejkiöntő, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm 2502666
11193
405
Zsolnay porcelán süteményes készlet. Aranyozott szélű 6+1 db jelzett. Minimális kopással. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft