https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 38

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1999. NATO 50. évfordulója - Magyarország, Lengyelország és Csehország csatlakozása fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
31530.

1999. "NATO 50. évfordulója - Magyarország, Lengyelország és Csehország csatlakozása" fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
2019. 20 éves a NATO-tagság 1999-2019 / 70 éves a NATO 1949-2019 peremen jelzett Ag emlékérem (33,88g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) fo.
31531.

2019. "20 éves a NATO-tagság 1999-2019 / 70 éves a NATO 1949-2019" peremen jelzett Ag emlékérem (33,88g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) fo.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok ~2000. NATO / SFOR műgyantás Br katonai emlékérem a boszniai békefenntartó haderőről (50mm) T:1- USA ~2000. NATO / SFOR Br military medallion of the peacekeeping force in Bosnia (50mm) C:AU
31532.

Amerikai Egyesült Államok ~2000. "NATO / SFOR" műgyantás Br katonai emlékérem a boszniai békefenntartó haderőről (50mm) T:1- USA ~2000. "NATO / SFOR" Br military medallion of the peacekeeping force in Bosnia (50mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Belgium ~1900. Korona Rend Nagykeresztjének csillaga zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag csillag, függőleges tűvel (85mm) T:2,2- több zománchiba, ragasztásnyom a medalionon /  Belgium ~1900. Order of the Crown, Star of the Grand Cross enamelled, gold plated, unmarked Ag star with vertical pin (85mm) C:XF,VF several enamel errors, glue mark on the medalion
31533.

Belgium ~1900. "Korona Rend Nagykeresztjének csillaga" zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag csillag, függőleges tűvel (85mm) T:2,2- több zománchiba, ragasztásnyom a medalionon / Belgium ~1900. "Order of the Crown, Star of the Grand Cross" enamelled, gold plated, unmarked Ag star with vertical pin (85mm) C:XF,VF several enamel errors, glue mark on the medalion

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
EUR
,
294,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Finnország 1942. Finn Oroszlán Rend Középkereszt aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés nyakszalagon. A.T. (A. Tillander) gyártói jelzés és 813H ezüstjelzés a fülön (49mm) T:2 / Finland 1942. Order of the Lion Commanders Cross gold plated and enamelled, hallmarked Ag decoration with neck ribbon. With A.T. (A. Tillander) mark and 813H hallmark on ear (49mm) C:XF
31534.

Finnország 1942. "Finn Oroszlán Rend Középkereszt" aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés nyakszalagon. "A.T." (A. Tillander) gyártói jelzés és "813H" ezüstjelzés a fülön (49mm) T:2 / Finland 1942. "Order of the Lion Commander's Cross" gold plated and enamelled, hallmarked Ag decoration with neck ribbon. With "A.T." (A. Tillander) mark and "813H" hallmark on ear (49mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
EUR
,
264,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország ~1920. 27 Hegyivadász fém sapkajelvény Draco Paris gyártói jelzéssel T:2- France ~1920. 27 Mountain Hunter metal hat badge with Draco Paris makers mark C:VF
31535.

Franciaország ~1920. "27 Hegyivadász" fém sapkajelvény "Draco Paris" gyártói jelzéssel T:2- France ~1920. "27 Mountain Hunter" metal hat badge with "Draco Paris" maker's mark C:VF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1974-1980. E.M.A.T. (Etat-Major de lArmée de Terre) ezüstpatinázott fém plakett, kétoldalt bőrborítású, mágneses fém talpon, rajta rátétes lapkán gravírozott felirat OFFERT PAR LE GÉNÉRAL DARMÉE JEAN LAGARDE CHEF DETAT-MAJOR DE LARMÉE DE TERRE, az alulsó bőrborításon DRAGO gyártói jelzéssel (79x79mm) T:1- / France 1974-1980. E.M.A.T. (Etat-Major de lArmée de Terre) silver plated metal plaque on magnetic metal pedestal coated on the top and bottom with leather, on it overlay engraved with OFFERT PAR LE GÉNÉRAL DARMÉE JEAN LAGARDE CHEF DETAT-MAJOR DE LARMÉE DE TERRE, on the lower side DRAGO makers mark embossed in the leather (79x79mm) C:AU
31536.

Franciaország 1974-1980. "E.M.A.T. (Etat-Major de l'Armée de Terre)" ezüstpatinázott fém plakett, kétoldalt bőrborítású, mágneses fém talpon, rajta rátétes lapkán gravírozott felirat "OFFERT PAR LE GÉNÉRAL D'ARMÉE JEAN LAGARDE CHEF D'ETAT-MAJOR DE L'ARMÉE DE TERRE", az alulsó bőrborításon "DRAGO" gyártói jelzéssel (79x79mm) T:1- / France 1974-1980. "E.M.A.T. (Etat-Major de l'Armée de Terre)" silver plated metal plaque on magnetic metal pedestal coated on the top and bottom with leather, on it overlay engraved with "OFFERT PAR LE GÉNÉRAL D'ARMÉE JEAN LAGARDE CHEF D'ETAT-MAJOR DE L'ARMÉE DE TERRE", on the lower side "DRAGO" maker's mark embossed in the leather (79x79mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
EUR
,
44,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Hollandia 1965. Holland Légierő / Az együttműködés emlékére kétoldalas, Br emlékérem (40mm) T:1- Netherlands 1923. Kon. luchtmacht kon. Luchtvaart mij - 1952-1965 - Turma / Ter herinnering aan de goede en prettige samenwerking (Dutch Air Force / In memory of the cooperation) Br medallion (40mm) C:AU
31537.

Hollandia 1965. "Holland Légierő / Az együttműködés emlékére" kétoldalas, Br emlékérem (40mm) T:1- Netherlands 1923. "Kon. luchtmacht kon. Luchtvaart mij - 1952-1965 - Turma / Ter herinnering aan de goede en prettige samenwerking (Dutch Air Force / In memory of the cooperation)" Br medallion (40mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Olaszország 1942. Római Sas Rend Középkereszt zománcozott és jelzetlen gyűjtői replika, nyakszalaggal (50mm) T:2 kis zománchiba Italy 1942. Order of the Roman Eagle Commanders Cross enamelled and unmarked collectors replica with neck ribbon (50mm) C:XF small enamell error
31538.

Olaszország 1942. "Római Sas Rend Középkereszt" zománcozott és jelzetlen gyűjtői replika, nyakszalaggal (50mm) T:2 kis zománchiba Italy 1942. "Order of the Roman Eagle Commander's Cross" enamelled and unmarked collector's replica with neck ribbon (50mm) C:XF small enamell error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
351,35
EUR
,
382,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Oroszország 1995. A Nagy Honvédő Háborúban aratott győzelem 50. évfordulója sárgaréz kitüntetés mellszalagon, (32mm) T:1- Russia 1995. 50th anniversary of victory in the Great Patriotic War 1941-1945 brass decoration with ribbon (32mm) C:AU
31539.

Oroszország 1995. "A Nagy Honvédő Háborúban aratott győzelem 50. évfordulója" sárgaréz kitüntetés mellszalagon, (32mm) T:1- Russia 1995. "50th anniversary of victory in the Great Patriotic War 1941-1945" brass decoration with ribbon (32mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Románia 1959. Katonai Bátorsági Érem II. oszály ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Romania 1959. Soldiers Bravery Medal, 2nd Class silver plated Br decoration without ribbon C:XF
31540.

Románia 1959. "Katonai Bátorsági Érem II. oszály" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Romania 1959. "Soldier's Bravery Medal, 2nd Class" silver plated Br decoration without ribbon C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Szovjetunió ~1960-1970. Szovjet Gárda jelvény aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal (48x36mm) T:2- Soviet Union ~1960-1970. Badge of the Soviet Guards gilt, enamelled metal badge with screw back (48x36mm) C:AU
31541.

Szovjetunió ~1960-1970. "Szovjet Gárda jelvény" aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal (48x36mm) T:2- Soviet Union ~1960-1970. "Badge of the Soviet Guards" gilt, enamelled metal badge with screw back (48x36mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz