1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem, technológiai hibás veret "...FFLSZABADULÁSÁNAK..." eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN L. T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with technological error "...FFLSZABADULÁSÁNAK..." instead of "...FELSZABADULÁSÁNAK...", on original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF
NMK 428.
1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2 kis patina
Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal with original ribbon. Sign: BERÁN L. C:XF small patina
NMK 429.
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15, 20, 25, 30, 35 év után, zománcozott Br kitüntetések mellszalagon (6xklf, a 20 és 25 év utáni kitüntetések szalagsávval, eredeti tokban vannak) T:2